
Автомобільні світлодіодні лампи декер Decker PL-07 50W D1 32V
- Готово до відправки
- Код: 001440
1 812 ₴/комплект
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Хороша концентрація світла,
- Стійкість до перепадів напруги,
- Стійкість до вібрації,
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера;
- Підключення до штатного блоку розпалювання;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: D1
- Світловий потік: 12000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Тип LED елемента – CREE light source technology;
- Потужність – 50W±10%
- Напруга живлення: 9-32 В
Функціональні можливості
- Тип цоколя: D1
- Призначення : Основне світло
- Колір: 6000K
- Світловий потік, люмен: 12000
- Тип світлодіода: CREE light source technology
- Лінійка: DECKER PL-07
- Наявність CAN: Так
- Напруга бортового ланцюга: 12-32В
Комплектація
- LED лампа – 2 шт.
- Упаковка
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D1 |
| Виробник | DECKER |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 32 В, 24 В, 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект


