
Відеореєстратор Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi
- Готово до відправки
- Код: 118-01
3 300 ₴
Сучасний Quad High Definition відеореєстратор Aspiring Alibi 10
Жодна деталь на дорозі не вислизне! Роздільна здатність відео QHD 2.5K 2560x1440@30FPS гарантує, що кожна деталь буде помітна. Чудова картинка з високою деталізацією та широким кутом огляду.
Відеореєстратор має сенсор GC4663, містить цілих 6 скляних лінз, що мають покриття анти відблиску. Кут огляду камери 170 градусів забезпечує повний контроль над ситуацією на дорозі. Світлосила об’єктива — f/1.8. Якісну роботу зазначених компонентів забезпечує сучасний чіпсет Allwinner 851 S3. Завдяки такій «начинці» ця модель приємно дивує чудовою якістю відеороликів з високою деталізацією та мінімальним рівнем шумів.
Можливість вимкнути мікрофон і інші корисні можливості.
Компактні габарити відеореєстратора дають змогу встановити його за дзеркалом заднього виду. Завдяки цьому пристрій не заважає огляду та максимально непомітний для сторонніх.
Додаткова камера
У комплект відеореєстратора входить додаткова камера, що має кут огляду 120° і може використовуватися для відеофіксації обстановки позаду або в салоні автомобіля. Корпус камери має ступінь захисту від пилу і вологи IP65, що дозволяє встановити її як всередині автомобіля, так і зовні.
Перегляд роликів за допомогою додатку (Wi-Fi)
Окрім швидкого переміщення файлів, додаток (Wi-Fi) дозволяє переглядати потокове відео з автомобільного реєстратора як в режимі реального часу, так і вже записані ролики. Ця функція, по-перше, дає змогу дивитися записи в кращій якості, а по-друге – дає змогу відмовитися від екрана на пристрої.
Копіювання відеороликів
Копіювання роликів через додаток (Wi-Fi). Ось тут і вступають в справу бездротові технології Wi-Fi. З’єднання дозволяє копіювати будь-який ролик відразу собі в смартфон. При цьому не потрібно шукати ноутбук, другу карту пам’яті чи обрізати відео. Запис залишається у вас на смартфоні, де його можна буде переглянути в будь-який момент. Смартфон із записом аварії складніше втратити, а якщо скопіювати на планшет — то на великому екрані буде видно більше деталей.
Швидкознімне кріплення
Бистросьемне кріплення дозволяє швидко закріпити або зняти відеореєстратор однією рукою. Це знижує час на установку і демонтаж, що важливо, коли ви перебуваєте в русі або у вас обмежений час. Завдяки цьому, бистросьемне кріплення забезпечує не тільки комфорт у використанні, але і гнучкість і безпеку для водіїв, які активно використовують відеореєстратори.
Вбудований G-сенсор
При випадку різкого уповільнення руху, обертання або удару, G-sensor моментально зберігає поточний та попередній запис відеореєстратора в окрему папку й блокує її від видалення та перезапису. Хороша стійкість до температур. Відеореєстратор Aspiring Alibi 10 буде працювати як при 20 градусному морозі, так і при 65 градусній спеці.
Ключові переваги:
— запис в роздільній здатності QHD і кут огляду 170°
— екран 3.2" IPS (800*268 pixels)
— сенсор GC4663
— унікальний дизайн і зручність в експлуатації
Комплектація містить:
1 х Aspiring Alibi 10 автомобільний відеореєстратор
1 x Автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри проводу)
1 х Інструкція українською мовою
1 x Гарантійний талон
Характеристики:
- G- сенсор
Є
- GPS
Ні
- Wi - Fi
Так
- Автоматичне розбиття відео
по 1 хв, по 3 хв, по 5 хв
- Вага, грам
65
- Вбудований акумулятор
MS Lithium (без автономоної роботи)
- Вбудований мікрофон
Так
- Датчик руху
Є (з ACC кабелем)
- Дисплей
3.2" IPS (800*268 pixels)
- Додаткова камера
Є
- Додаткова камера дозвіл відео
1920 * 1080p - 30fps
- Додаткова камера кут огляду
120 градусів
- Дозвіл відео
QHD 2.5K 2560 x1440@30FPS
- Друк інформації у відео
Час / дата / номер автомобіля
- Кут огляду
170 градусів
- Лінза
Шестишарова скляна
- Матеріал корпусу
Пластик
- Порти і роз'єми
Type-C, AV, TF card
- Робоча температура
- 20 до 70
- Розміри, мм
87*33*31
- Сенсор
GC4663
- Спосіб активації запису відео
Вручну і автоматично
- Тип і об'єм карти пам'яті
MicroSD, до 256 GB
- Тип кріплення
На двосторонньому скотчі, легке з'єднання
- Формат відео
TS H.265
- Функція WDR
Є
- Циклічний запис
Є
- Чіпсет
Allwinner 851 S3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3.2 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 65 г |
- Ціна: 3 300 ₴









