Топ

Автомобільні світлодіодні лампи Decker SP4 H7 6000K VW (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 00190
1 699 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи головного світла Decker Led SP4 H7 6000K Volkswagen
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної.
- Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований вентилятор ідеально відводять тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.
- Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
- Гарна концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: активна (алюміневий радіатор і вентилятор)
- Внутрішній біполярний драйвер із модулем обходу помилки бортового комп'ютера CANBUS;
- Спеціально для автомобілів: VW Golf 7, VW GTI, VW Tiguan, New VW Touran, VW Passat, VW Scirocco, VW Sharan, VW Multivan, VW Jetta, VW Jetta Sportwagen, Mercedes Vito
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H7;
- Світловий потік: 10 000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Тип LED елемента – 3570 CSP;
- Споживана потужність — 40W±10%;
- Напруга живлення: 9-32 В;
Функціональні можливості
- Тип цоколя : H7
- Призначення : Основне світло
- Колір : 6000K
- Світловий потік, люмен : 10000
- Тип светодиода : CSP (3570)
- Лінійка : LED SP 1/2/3
- Наявність CAN : Да
- Напруга бортового ланцюга : 12-32В
Комплектація
- LED лампи LED SP4 H7 6000K VW — 2 шт.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип лампи | LED |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
- Ціна: 1 699 ₴/пара




