
Автомобільні світлодіодні лампи декер DECKER LED PL-04 D3 6000K 10000LM 50вт
- Готово до відправки
- Код: 001441
2 588 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи головного світла DECKER LED PL-04 D3 6000K 10000LM 50вт
Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: D3
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – CREE Technology;
Потужність - 50W±10%;
Напруга живлення: 9-16 В;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | D3S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 588 ₴




