
Автомобільні світлодіодні лампи Cyclone Type-34 H7 5500K 50вт циклон
- Готово до відправки
- Код: 000995
1 182 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи LED Cyclone H7 5500К 10000Lm 50w 12v type 34
Циклон світлодіодні лампи головної лампи
світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Через більшу світловіддачу та нижчу енергоспоживання світлодіодна лампа є відмінною альтернативою галогенним.
Нова світлодіодна технологія дозволила розробникам отримати світловіддачу вищої потужності, ніж ксенон.
Радіатор та вбудований радіатор з авіаційного алюмінію великої площі відмінно відводять тепло від лампи та дозволяють використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні звичайна оптика автомобіля не перегріваються.
Положення світлодіодів повністю збігається зі становищем ниток оригінальних галогенних ламп.
Лампа надзвичайно проста в установці та не вимагає кваліфікації монтажника. Таким чином, ви можете самостійно встановити лампи та заощадити на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни звичайних автомобільних ламп.
Особливості лампи:
Хороша концентрація світла
Стійкість до падіння напруги
Вібростійкий
Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-34 мм) + радіатор
Компактний розмір (можна встановити на фари з обмеженим внутрішнім простором)
Два режими роботи-коротка/довга фара
Характеристики:
Тип цоколя: H7
Світловий потік: 10000 лм
Колірна температура: 5500К
Потужність - 50 Вт±10%
Зовнішній привід
Напруга живлення: 12V
Глибина посадки – 35 мм
Гарантія 12 місяців.
Комплектація:
Світлодіодні лампи LED H7 5500K ТИП 34
Інструкція
Спеціальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Денні ходові вогні |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 182 ₴




