
Автомобільні світлодіодні лампи CYCLONE LED H7 70W 5500K type 48 автолампи циклон
- В наявності
- Код: 005046
1 812 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект ламп CYCLONE LED H7 70W 5500K type 48
Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дозволили досягти максимальної світловіддачі чипів 3570 CSP.
Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новій елементній основі, із застосуванням лише якісних елементів. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби .
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор,
5. Збільшений розмір мідної трубки для кращого охолодження;
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN BUS
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип цоколя: H7;
Тип Лід - 3570 CSP;
Світловий потік: 18000 Lm;
Колірна температура: 5500K;
Потужність - 70W -+ 10%;
Напруга живлення: 12-32 В;
Посадкова глибина – 26 мм
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 32 В, 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект




