
Автомобільні світлодіодні лінзи Decker LED BL 3.0" P-2 5500К 65W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 001513
7 998 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коротко про Decker LED BL 3.0" P-2 65W :
Діаметр лінзи: 3"
Температура світіння: 5500 К
Світло: Ближній+Далекий
Потужність: 65 Вт
Живлення: 12 v
Опис товару
Bi-LED лінза для встановлення в штатні місця або в цоколь Н4/Н7;
Кільця проставки під цоколь Н4 та Н7 у комплекті;
Діаметр – 3” (76мм);
Можливість встановлення з масками для бі-ксенонових лінз з діаметром 3";
Рівномірний розподіл світла на ближньому, покращене фокусування далекого світла;
Два режими роботи ближній/далекий (перемикання на дальній за допомогою механічної шторки);
Вбудований контролер LED;
Колірна температура: 5500K;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор;
Робоча напруга 9-16V;
Потужність 65W±10%;
Підключення лінзи:
Ближнє світло
Червоний провід +12В
Чорний провід - 12В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
Чорний тонкий провід +12В
Чорний тонкий провід - 12В
Гарантія 36 місяців.
Функціональні можливості
Тип лінзи: Bi LED лінза
Потужність: 65 Вт
Колір: 5500K
Діаметр лінзи: 3.0" (76мм)
Напруга бортового ланцюга: 12В
Комплектація
Bi Led лінзи
Кільця проставки під цоколь Н4 і Н7
Силіконові кільця
Гайки кріплення
Індивідуальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Стан | Нове |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 7 998 ₴



