
Автомобільні LED лампи 60ват Decker LED PL-07 6000K H4 H/L 12000LM
- Готово до відправки
- Код: 103-037
2 318 ₴
2 218 ₴
-4%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Decker LED PL-07 H4 H/L – світлодіодні лампи нового покоління з ідеально рівним світловим променем, вбудованим драйвером, активним охолодженням.
Опис
Світлодіодні лампи Decker LED PL-07 6K H4 H/L (пара)
Активна система охолодження, системи контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE light source technology. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Особливості:
Висока концентрація та рівномірний розподіл світла
Стійкість до стрибків напруги
Стійкість до вібрації
Активна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор/мідна пластина + вентилятор
Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера
Два режими роботи - ближнє/дальнє світло
Характеристики:
Тип цоколя: H4 H/L
Світловий потік: 12000 Lm
Тип LED елемента: CREE light source technology
Колірна температура: 6000K
Потужність: 60W±10%
Напруга живлення: 9-32 В
Посадкова глибина: 30 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 32 В, 24 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Тип лампи | H4 |
- Ціна: 2 218 ₴





