
Автомобільні LED лампи Decker LED PL-01 5000K H7 45W
- Готово до відправки
- Код: 001005
2 600 ₴
2 499 ₴
-4%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DECKER LED PL-01 5K H7
Потужність - 45W ± 10%
Робоча напруга - 12v
Колірна температура - 5000К
Цоколь: H7
Активне охолодження (алюмінієвий радіатор + кулер)
Ціна вказана за 2 шт
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксенонове.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток напруження оригінальних галогенних ламп.
Установка лампи вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:
Хороша концентрація світла
Стійкість до перепадів напруги
Стійкість до вібрації
Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
Можливість коригування кута нахилу лампи
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип цоколя: H7
Світловий потік: 10000 Lm
Колірна температура: 5000K
Споживана потужність - 45W ± 10%
Напруга живлення: 12 В
Посадкова глибина 30мм
Гарантія 12 місяців.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ:
Колір: 5000K
Тип цоколя: H7
Призначення: Основний світло
Світловий потік, люмен: 8001-10000
Лінійка: PL-01
Наявність CAN: Є
Напруга бортової ланцюга: 12В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H7 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип лампи | LED |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальний свет |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
- Ціна: 2 499 ₴



