
Автомобильные лампы Cyclone LED G11 H4 Hi/Low 6000K 50W міні лінзи циклон
- Готово до відправки
- Код: 003154
2 624 ₴
Опис
Світлодіодні лінзовані лампи головного світла Cyclone LED G11 H4 50 W
Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотієвою кордоном.
Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної.
Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Гарна концентрація світла,
2. Світлотіньова межа,
3. Стійкість до перепадів напруги,
4. Стійкість до вібрації,
5. Інтелектуальна активна система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-31мм) + кулер
6. Два режими роботи — ближнє/дальнє світло
7. Додатковий чип для дальнього світла
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип Led — 3570 CSP Chip
- Колірна температура: 6000K
- Світловий потік — 11000 LM
- Діаметр лінзи 1.44" (36.5 мм)
- Споживана потужність — ближній -40W/дальній -50W
- Драйвер зовнішній
- Напруга живлення: 9-32 В
- Наявність CAN: Немає
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 24 В, 9 В, 32 В, 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | H4 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет, Протитуманні фари |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
- Ціна: 2 624 ₴






