
Сабвуфер активний у машину 1200 Вт Decker-250,Корпусні авто сабвуфери 10-дюймів
- Готово до відправки
- Код: 000039830
9 499 ₴
7 499 ₴
-21%
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний активний сабвуфер Decker DSW-250 при підключенні до будь-якого головного пристрою дозволяє отримати чистий та потужний бас, що доповнить звук акустичної системи. У конструкції передбачено підключення сигналу до сабвуфера через тюльпани RCA або безпосередньо від штатних динаміків (через окремий роз'єм - високорівневий вхід)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Сабвуфер активний
Розмір динаміка: 250 мм (10")
Номінальна потужність: 250 Вт
Частотний діапазон: 20-200 Гц
Розмір котушки: 50 мм
Матеріал дифузора: папір
Опір: 4 Ом
Чутливість: 86 дБ
Розмір конструкції: (ш/в/г) 340/313/380
Гарантія - 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 86 дБ |
- Ціна: 7 499 ₴




