
Автомобільні лінзи 70вт Cyclone LED BL 3.0" Q1 60/70W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 0001230
5 999 ₴/комплект
5 499 ₴/комплект
Кратко о Cyclone LED BL 3.0" Q1 60/70W:
Діаметр лінзи: 3"
Температура світіння: 5500 К
Свет: Ближний+Дальний
Потужність: 60/70 Вт
Живлення: 12 v
Ціна вказана за 2 штк
Основна характеристика:
Bi-LED лінза для встановлення в штатні місця або в цоколь Н4/Н7/HB3/HB4 (Проставні кільця в комплекті)
Лінза Q1 діаметром 3,0" з 2 LED-чипами та 2 відбивачами виділяється дуже потужним світлом у центрі та по всій довжині світлотієвого кордону, а також надпотужним дальнім світлом
Лінза обладнана механічною шторкою, яка забезпечує перемикання між ближнім і дальнім світлом.
Можливість від'єднання кріплення для встановлення лінзи замість ламп робить її компактнішою для фар з обмеженим простором, під час встановлення замість штатної лінзи.
Активна інтелектуальна система контролю температури забезпечує надійний і тривалий термін експлуатації лінзи.
Стандартний діаметр 76 мм дає змогу встановлювати їх із масками, призначеними для бікононових лінз аналогічного розміру.
Лінза працює за напруги 9-16 В і має високі показники потужності: 60 Вт на ближнем і 70 Вт на далекому світлі.
Характеристики:
- Би LED линза
- Діаметр — 3,0" (78 мм)
- Колірна температура: 5500К
- Потужність — 60 Вт (ближній) і 70 Вт (дальній)
- Система охолодження — алюмінієвий радіатор із вентилятором
- Активна інтелектуальна система контролю температури
- Живлення — 12 В
- 2 LED-чипи OSRAM + 2 відбивачі
- Вбудований блок живлення
- Встановлюється замість штатної лінзи (стандарт кріплення Hella3) або в цоколь H4, H7, HB3, HB4 (перехідні кільця в комплекті)
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 2 ЛИНЗИ
Гарантія 24 місяців.
Під'єднання лінзи:
Ближнє світло
- Червоний товстий дріт +12 В
- Чорний товстий дріт — 12 В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно під'єднати
- Червоний тонкий дріт +12 В
- Чорний тонкий дріт — 12 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclo |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Основні | |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 6В, 8 В, 9 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Колір світіння | Білий |
| Термін експлуатації ламп | 50000 година |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED-модуль |
- Ціна: 5 499 ₴/комплект






