
Штатна камера Sigma для Skoda Roomster, Fabia, Octavia, Rapid, Superb 918 AHD
- Готово до відправки
1 999 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатна камера Sigma для Skoda Roomster, Fabia, Octavia, Rapid, Superb 918 AHD
Тип камери — Штатна
Марка автомобіля — Skoda Roomster Fabia Octavia Rapid Superb 918 AHD (34)
Тип кріплення камери — ручка багажника
Місце встановлення — Ззаду
Вид камери — Штатна
Тип матриці — CMOS
Роздільна здатність — 1920 × 1080
Кут огляду — 170
Світлочутливість, (люкс) — 0.1
Підсвітка — Немає
Формат відеосигналу — PAL/NTSC
Ступінь захисту — IP68
Сенсор — Кольоровий, SONY CMOS, 1/4 PC7070
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 6 см |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi |
| Тип камери | Універсальна |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Тип матриці | AHD |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Чутливість | 0.1 люкс |
- Ціна: 1 999 ₴/комплект




