Топ

Світлодіодні міні лінзи Decker LED RGX-01 5.5K H4 65/85W
- Готово до відправки
- Код: 0031571
2 900 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці.
Відмінний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури. Механічна шторка для перемикання ближнього та дальнього світла
;• Світловий потік: 12000 Lm • Потужність - 65Вт (ближнє) та 85Вт (дальнє) • Діаметр 1,44" (36,5мм) • Чітка світлотіньова межа у рефлекторній оптиці • Механічна шторка для перемикання ближнього та дальнього світла • Температура кольору: 5500K • Типи цоколя: H4 • Тип LED елементу - 4575 CSP + CREE • Тип охолодження - активний (радіатор з вентилятором) • Тип драйверу - зовнішній •
Передбачений вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS.
• Робоча напруга - 9-16В
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | DECKER |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 12 В, 32 В, 18 В, 24 В, 30 В, 10 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Потужність | 85 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Lancia, Mitsubishi, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Mini, MG, Isuzu, Iveco, JAC, Jaguar, Mercury, Mercedes-Benz, Jeep, McLaren, Mazda, Maybach, Maserati, Kia, Lincoln, Lifan, Lexus, Landwind, Lamborghini, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвіч, Asia, ЛуАЗ, Aston Martin, Audi, BAW, Bentley, BMW, ШВИДКЕ, ЗИМ, Brilliance, Bugatti, Buick, BYD, Cadillac, ЗАЗ, ГАЗ, Chana, ВАЗ, Changhe, Богдан, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dadi, Daewoo, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Smart, FAW, SMA, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saturn, Samsung, Geely, GMC, Saab, Great Wall, Rover, Groz, Rolls-Royce, Renault, Proton, Porsche, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, KRONE, Tatra, КАМАЗ, Белаз, Урал, Howo, CATERPILLAR, ЗІЛ, MAN, NEW HOLLAND, SISU |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 900 ₴/комплект




