
Автомобільні лампи UL-01 H11/H8/H9 5.5K 65W 9-36V CAN
- Готово до відправки
- Код: DR-00003215
3 100 ₴/комплект
Автомобільні LED лампи серії UL-01 - це найкращій вибір на ринку для лінзованих фар. Потужність і надійність в одній лампі!
- Висока потужність та яскравість - 65Вт та 6500Лм - показники однієї лампи.
- Широке заповнене світло - дворядний LED-чіп із вирізами навколо створює чіткий та максимально широкий світловий потік та рівномірну заливку.
- Надійність - 18 місяців гарантії, активне охолодження з двома мідними термотрубками, вентилятором і контроллером температури забезпечають стабільну роботу ламп.
- Типи фар - розроблена для роботи у лінзованій оптиці - створює максимально широкє та заповнене світло
(не рекомендуємо застосовувати у рефлекторних фарах - є великий ризик засліплення зустрічного транспорту)
Для лінзованої оптики розгляньте лінійки ламп UL-01S та AL-11S - вони розроблені спеціально для роботи у рефлекторних фарах
Все це надає максимально можливе освітлення на дорозі при чому комфортне для усіх учасників дорожнього руху.
Переваги:
- Висока Потужність:
Стабільні 65Вт на одну лампу - одна з найвищих у своєму класі.
- Яскравість:
Реальний світловий потік однієї лампи стабілізується на рівні 6500Лм - один з лідерів по яскравості на ринку України.
(Показник якісної галогенової лампи при тих самих умовах: 1400 Лм)
- Температура Кольору Світла (відтинок):
Температура кольору становить 5500K - комфортне біле світло.
- Активне Охолодження Cold Master:
Високоефективний радіатор, 2 мідні термотрубки, вентилятор і контроллер температури гарантують стабільну роботу навіть при високих навантаженнях та у спеку. Гарантія - 18 місяців.
- Зовнішній Драйвер:
Зменшує нагрівання самої лампи та підвищує її надійність.
- Вбудований CAN-BUS - модуль обходу помилки:
Лампи мають вбудований CAN-BUS - модуль обходу помилки бортового компьютера автомобіля, він потрібен для більшості автомобілів бортовий компьютер яких контролюює та перевіряє стан усіх приладів автомобіля. З лампами серії UL-01 не буде виникати помилок при підключенні.
- Вбудований EMI фільтр :
Робота лампи з таким фільтром не впливає на радіо та мультимедійну систему автомобіля на відміну від більшості інших ламп
Характеристики:
- Цоколь: H11|H8|H9
- Напруга (В): 9-36
- Потужність (ВТ): 65
- Тип запчастини: LED лампа головного світла
- Колір світла: Білий
- Яскравість однієї лампи (Лм): 6500
- Температура кольору (К): 5500
- Наявність CAN: Так (99%)
- Рекомендований тип оптики: Лінза
- Тип драйвера: Зовнішній
- Тип охолодження: Активне
- Колекція: UL-01
- Гарантія (міс): 18
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 9 В, 36 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | H11 |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H11 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 100 ₴/комплект







