
Корпусний пасивний сабвуфер автомобільний JBL S2-1224SS 12 дюйм 1000вт
- Готово до відправки
- Код: 95945
12 499 ₴
Корпусний пасивний сабвуфер JBL S2-1224SS
JBL S2-1224SS — корпусний сабвуфер Series II характеризується підвищеною продуктивністю і більш високою віддачею перфорованого корпусу при відсутності заважаючих шумів («свисту»), які можуть породжуватися портом.
Запатентований порт Slipstream дозволяє радикально знизити рівень шумів порту на високих рівнях звукового тиску, зводячи до мінімуму турбулентність переміщуваного повітря. У поєднанні з якісним рухомим механізмом, фірмовим дизайном конуса і великим лінійним переміщенням корпусний сабвуфер Series II забезпечує глибокі, потужні і в той же час чіткі баси, недосяжні при використанні сабвуферів традиційної конструкції. А ексклюзивний перемикач SSI (SmartSelectableImpedance) дозволяє вибирати імпеданс в 2 або 4 Ома, розширюючи можливості налаштування конфігурації. Словом, у цій конструкції є все, що вам потрібно від компактного, простого в установці корпусу.
Характеристики:
- Типорозмір: 12" (30 см)
- Тип: Пасивні
- Конструкція: Корпусні
- Пікова потужність: 1000 Вт
- Номінальна потужність: 275 Вт
- Частотний діапазон: 25 — 175 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 2/4 Ом
- Розміри: 415 х 330 х 600 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 175 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Номінальна потужність | 275 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 93 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 330 мм |
| Фазоінвертор | Так |
- Ціна: 12 499 ₴





