
Коаксіальна автоакустика MTX TX450C
- Готово до відправки
- Код: 202301452
3 199 ₴/пара
Коаксіальна акустика MTX TX450C (2-смугова коаксіальна, 13 см, 70 Вт RMS, 280 Вт, пік 4 Ом) вирізняються винятковою конструкцією, якістю звуку, ефективністю та... розміром магніту. Вони роблять неймовірну роботу в оригінальному розташуванні сумісних автомобілів. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, виняткові. Напівпресована паперова мембрана, покрита кристалами та сріблом, музична та прозора. Магнітна структура на межі розумних можливостей забезпечує дивовижну динаміку та потужність. М'який купольний твітер із шовку та неодимового магніту викликає захоплення. Остання характеристика рідко трапляється в цьому ціновому діапазоні. Найчастіше трапляється на моделях удвічі дорожче.
Загальні характеристики
- Тип: Коаксіальна
- Типорозмір: 5.25" (13 см)
- Номінальна потужність (RMS): 70 Вт
- Максимальна потужність: 485 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 - 25000 Гц
- Чутливість (SPL): 92,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр ВЧ: 20 мм
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніту: Неодим
- Діаметр котушки НЧ: 25 мм
- Матеріал підвісу НЧ: Гума
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніту: Ферит
- Тип кошика НЧ: Штампована сталева
- Зовнішній діаметр, мм: 135.9
- Установлювальний діаметр, мм: 118.5
- Установна глибина, мм: 53
- Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 мес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 485 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 28000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 92.5 дБ |
- Ціна: 3 199 ₴/пара





