
Автомобільні світлодіодні лампи декер DECKER LED PL-04 D4 6000K 10000LM 50вт
- Готово до відправки
- Код: 001442
2 588 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи головного світла DECKER LED PL-04 D4 6000K 10000LM 50вт
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: D4
- Світловий потік: 10000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Тип LED елемента – CREE Technology;
- Потужність - 50W±10%;
- Напруга живлення: 9-16 В;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | D4S |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 588 ₴/комплект




