
Автомобільні світлодіодні лампи декер Decker LED PL-05 5K H16 7000Lm 30вт
- Готово до відправки
- Код: 005042
826 ₴/пара
Світлодіодні лампи головного світла DECKER LED PL-05 5K H16
Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Ви не зліпите зустрічний транспорт і чітко бачите узбіччя на значно більшій відстані, ніж при використанні галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Підвищена світловіддача
2. Стійкість до перепадів напруги
3. Стійкість до вібрації
4. Пасивна система охолодження
5. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H16 ;
- Світловий потік: 7000 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Тип світлодіодного елемента – CSP 3570;
- Тип драйвера - внутрішній;
- Напруга живлення: 9-32 В;
- Наявність CAN : Ні
- Потужність 30W/15W робоча ±10%;
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | H16 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 826 ₴/пара



