
Автомобільні LED лампи Decker LED PL-01 5000K H27 45W
- Готово до відправки
- Код: 001003
2 499 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DECKER LED PL-01 5K H27
Потужність - 45W ± 10%
Робоча напруга - 12v
Колірна температура - 5000К
Цоколь: H27
Активне охолодження (алюмінієвий радіатор + кулер)
Ціна вказана за 2 шт
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
- Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксенонове.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток напруження оригінальних галогенних ламп.
- Установка лампи вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:
- Хороша концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Можливість коригування кута нахилу лампи
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип цоколя: H27
- Світловий потік: 10000 Lm
- Колірна температура: 5000K
- Споживана потужність - 45W ± 10%
- Напруга живлення: 12 В
- Посадкова глибина 30мм
Гарантія 12 місяців.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ:
- Колір: 5000K
- Тип цоколя: H27
- Призначення: Основний світло
- Світловий потік, люмен: 8001-10000
- Лінійка: PL-01
- Наявність CAN: Є
- Напруга бортової ланцюга: 12В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | H27 |
- Ціна: 2 499 ₴/пара




