
Автомобільні світлодіодні лампи декер Decker LED GL-01 HB3 (9005) 6000K 55 W 9-32 V міні лінзи
- Готово до відправки
- Код: 003160
1 699 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Decker LED GL-01 6K 9005
- Світлодіодна лінзована лампа головного світла DECKER розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотіньовою межою.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенній.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лінзованої лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Світлотінева межа,
3. Стійкість до перепадів напруги,
4. Стійкість до вібрації,
5. Активна система охолодження: авіаційний алюміній та мідь + кулер,
6. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
7. Зовнішній драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: HB3 9005
- Тип Led – 3570 CSP Chip
- Колірна температура: 6000K
- Світловий потік - 8000 LM
- Діаметр лінзи 0,71" (18мм)
- Потужність - 55W+- 10%
- Драйвер зовнішній
- Напруга живлення: 9-32 В
Гарантія 12 місяців.
Функціональні можливості
- Тип лінзи : LED лінза
- Тип цоколя : HB3 (9005)
- Призначення : Основне світло
- Потужність : 55 Вт
- Колір : 6000K
- Діаметр лінзи : 0.71" (18мм)
- Світловий потік, люмен : 8000
- Тип світлодіода : CSP (3570)
- Лінійка : DECKER GL-01
- Наявність CAN : Так
- Напруга живлення : 12-32В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В, 32 В, 24 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | HB3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 699 ₴/пара




