
Мідбас Blam LW165A
- Готово до відправки
- Код: 12944
12 800 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мідбас Blam LW165A:
- BLAM LW165A - низькочастотний динамік 6,5", 70 Вт ном., 92,8 дБ
- Кожен продукт LIVE був розроблений спеціально для відтворення всіх емоцій всіх музичних стилів. Чи хочете ви відчути справжність і тепло вінілу, пережити акустичний концерт, оцінити точність запису або інтенсивність електрозвуку - з LIVE вам знайдеться відповідний варіант.
- Blam LW165A - Acoustic - Завдяки концепції French Sound, динамік точно відтворює акустичні інструменти та емоції голосів, забезпечуючи особливо природне та захоплююче звучання. Його легкий і жорсткий композитний дифузор з епоксидної смоли та скловолокна, пов'язаний із 28 мм котушкою на каптоновій опорі, надає звучанню деталізації та динаміки, які пожвавлюють запис. Система забуває себе, щоб звільнити місце для музики. Литий алюмінієвий кошик, бутилкаучуковий підвіс, демпфер з тривалим терміном служби Conex і великі розміри магніту (85 мм x 15 мм) сприяють оптимальному QTS, гарному рівню чутливості та високої потужності, що обробляється.
Технічні характеристики Blam LW165A:
- Потужність максимальна, Вт: 140
- Потужність RMS, Вт: 70
- Частотний діапазон, Гц: 55 – 9000
- Опір, Ом: 2
- Чутливість, дБ: 92,8
- Матеріал дифузора: композитна епоксидна смола/скловолокно
- Матеріал магніту: ферит
- Монтажна глибина, мм: 71,2
- Монтажний діаметр, мм: 142
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blam |
| Країна виробник | Франція |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 9000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 92.8 дБ |
- Ціна: 12 800 ₴/комплект




