
Автомобільні LED лампи Decker PL-01 H13 H/L 5000K Can
- Готово до відправки
- Код: 001337
3 199 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Decker PL-01 H13 H/L 5000K Can
- Світлодіодні лампи головного світла DECKER
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла. Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною. Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Гарна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Два режими роботи - ближнє/дальнє світло;
7. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H13 Hi/Low
- Світловий потік: 10000 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Тип світлодіода - CREE;
- Споживана потужність - 45W±10%
- Напруга живлення: 9-32 В
- Посадкова глибина - 33 мм;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | H13 |
- Ціна: 3 199 ₴/комплект




