
Автомобільні LED лампи Decker PL-01 HB4 (9006) 5000K
- Готово до відправки
- Код: 001008
2 499 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Decker LED PL-01 5K HB4 (9006)
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Основні переваги:
- Хороша концентрація світла,
- Стійкість до перепадів напруги,
- Стійкість до вібрації,
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-29мм) + кулер
- Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Два режими роботи - ближнє / дальнє світло.
Технічні характеристики:
- Цоколя: HB4 9006
- Світловий потік: 10000 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Потужність - 45W±10%
- Напруга живлення: 12 В
- Посадкова глибина 30мм;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | HB4 |
- Ціна: 2 499 ₴/комплект



