
Автомобільні світлодіодні лампи циклон Cyclone SP3 H15 6000K 30вт автолампи
- Готово до відправки
- Код: 003438
1 404 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лампи Cyclone SP3 H15 6000K 30вт
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
- Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лампи вкрай просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці.
- Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Характеристики:
- Світловий потік : 7000 Lm
- Температура кольору : 6000K
- Типи цоколя : H15
- Тип LED елементу : 3570 CSP + 1860
- Тип охолодження : пасивне (радіатор)
- Тип драйверу : внутрішній
- Потужність : 30W
- Робоча напруга : 9-32V
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В, 32 В, 24 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H15 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 404 ₴/пара


