Новинка

Автомобільні світлодіодні лампи циклон Cyclone Type-50 D5 6000K 50вт автолампи
- Готово до відправки
- Код: 009299
1 922 ₴/пара
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лампи Cyclone Type-50 D5 6000K
Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE для підключення до штатного блоку живлення.
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
- Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лампи вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці.
- Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Характеристики
- Світловий потік : 12000 Lm
- Температура кольору : 6000K
- Типи цоколя : D5
- Тип LED елементу : CREE light source technology
- Тип охолодження : Активний (радіатор з вентилятором)
- Тип драйверу : Внутрішній
- Вбудований : Модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS
- Підключення : До штатного блоку живлення
- Потужність : 50W
- Робоча напруга : 9-32V
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Цоколь лампи | D5 |
- Ціна: 1 922 ₴/пара


