
Автомобільні світлодіодні лампи CYCLONE LED HB4 (9006) 5500K type 48 70W 18000Lm автолампи циклон
- Готово до відправки
- Код: 005052
1 812 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи головного світла CYCLONE LED HB4 (9006) 5500K type 48 70W 18000Lm
- Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дозволили досягти максимальної світловіддачі чипів 3570 CSP.
- Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новій елементній основі, із застосуванням лише якісних елементів. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби .
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор+мідь та вентилятор,
5. Збільшений розмір мідної трубки для кращого охолодження;
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера CAN BUS
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: HB4 (9006) ;
- Тип Лід - 3570 CSP;
- Світловий потік: 18000 Lm;
- Колірна температура: 5500K;
- Потужність - 70W -+ 10%;
- Напруга живлення: 12-32 В
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | HB4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект




