
Автомобільні світлодіодні лампи Cyclone Led H3 6000K type 32 автолампи циклон
- Готово до відправки
- Код: 001299
604 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи Cyclone LED H3 6000K type 32 (пара)
- Завдяки більшому світловідданню і меншій енергії світлодіодна лампа є відмінною заміною галогічної.
- Радіатор з авіаційної алюмінії з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. Але ні сама лампа, ні цивільна оптика машини не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю співпадає з розташуванням ниток, накочувала оригінальних галогічних ламп. Ви не будете сліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на значно більшій відстані, ніж при використанні галогних ламп.
- Інтелектуальна система охолодження забезпечує довгостроковий термін служби лампи.
- Встановлення лампи є дуже простим і не вимагає кваліфікації установника. Таким чином, ви зможете встановити власні лампи і зекономити їх на встановлення. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни цивільних ламп автомобіля.
Особливості:
- Підвищена світлоовіддача
- Стійкість до стресів
- Наполегливість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор (без кулера)
- Компактний розмір (можна встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Біполярне з’ єднання
Характерики:
- Тип цоколя: H3
- Світловий потік: 4800 Lm;
- Температура кольорів: 6000K;
- Тип світлодіодного елемента GC5530;
- Напруження живлення: 9-16 B
- Потребується потужність 15W10%
- Посадкова глибина 24 мм
- Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи;
Функціональні можливості:
- Тип цоколя: H3
- Призначення: основне світло
- Колір : 6000K
- Світловий потік, люмен: 4800
- Тип светодиода : GC5530
- Лінійка: TYPE 32
- Наступ CAN: немає
- Напруження бортового ланцюга: 12В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Цоколь | H3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 604 ₴/пара



