
Автомобільні світлодіодні лампи циклон CYCLONE LED H15 5000K type 44 25Вт автолампи
- Готово до відправки
- Код: 008580
1 072 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лампи CYCLONE LED H15 5000K type 44
- Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи вкрай просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
• Підвищена світловіддача
• Стійкість до перепадів напруги
• Стійкість до вібрації
• Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
• Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
• Світловий потік 6700 Lm;
• Температура кольору: 5000K;
• Тип світлодіодного елемента - GC7535;
• Тип драйверу - внутрішній біполярний ;
• Напруга живлення: 11-18 B
• Потужність 25W ± 10%
• Посадкова глибина - 25 мм
• Наявність CAN : Ні
• Конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В |
| Потужність | 25 Вт |
| Світловий потік | 6700 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H15 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 072 ₴/комплект




