
Автомобільні світлодіодні лампи циклон CYCLONE LED HB4 (9006) 6000K type 38 60W 14000LM автолампи
- Готово до відправки
- Код: 001218
1 812 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільні світлодіодні лампи CYCLONE LED HB4 (9006) 6000K type 38
- Запатентована система охолодження з використанням 2-х вакуумних трубок, системи контролю температури чіпа і застосування високошвидкісного вентилятора, дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE. Зовнішній драйвер застосований в цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера, контролем температури чіпів, стабілізатором вихідної напруги і струму. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом всього строку служби.
- Розташування світлодіодів, повністю збігається з розташуванням ниток напруження оригінальних галогенних ламп.
- Установка лампи вкрай проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Зовнішній драйвер
7. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: HB4 (9006)
- Світловий потік: 14000 Lm;
- Колірна температура: 6000K;
- Споживана потужність - 60W
- Напруга живлення: 9-16В
- Посадкова глибина -30 мм;
Функціональні можливості:
- Колір: 6000K
- Тип цоколя:
- Призначення: Основний світло
- Світловий потік, люмен: 14000
- Тип світлодіода: CREE
- Лінійка: TYPE 38
- Наявність CAN: Так
- Напруга бортового ланцюга: 12В
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | H1 |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | HB4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект




