
Автомобільні світлодіодні лампи Cyclone Type-34 H27 5500K 50вт циклон
- Готово до відправки
- Код: 001319
1 182 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні лампи LED Cyclone H27 5500К 10000Lm 50w 12v type 34
- Циклон світлодіодні лампи головної лампи
- світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Через більшу світловіддачу та нижчу енергоспоживання світлодіодна лампа є відмінною альтернативою галогенним.
- Нова світлодіодна технологія дозволила розробникам отримати світловіддачу вищої потужності, ніж ксенон.
- Радіатор та вбудований радіатор з авіаційного алюмінію великої площі відмінно відводять тепло від лампи та дозволяють використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні звичайна оптика автомобіля не перегріваються.
- Положення світлодіодів повністю збігається зі становищем ниток оригінальних галогенних ламп.
- Лампа надзвичайно проста в установці та не вимагає кваліфікації монтажника. Таким чином, ви можете самостійно встановити лампи та заощадити на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи одразу після заміни звичайних автомобільних ламп.
Особливості лампи:
- Хороша концентрація світла
- Стійкість до падіння напруги
- Вібростійкий
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор (діаметр-34 мм) + радіатор
- Компактний розмір (можна встановити на фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Два режими роботи-коротка/довга фара
Характеристики:
- Тип цоколя: H27
- Світловий потік: 10000 лм
- Колірна температура: 5500К
- Потужність - 50 Вт±10%
- Зовнішній привід
- Напруга живлення: 12V
- Глибина посадки – 35 мм
Гарантія 12 місяців.
Комплектація:
- Світлодіодні лампи LED H27 5500K ТИП 34
- Інструкція
- Спеціальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | H27 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 182 ₴/комплект




