
Активний корпусний автомобільний сабвуфер 750 ват Kicx Case 12BPA 12" (30см) 4 Ом 40 - 250 Гц 89дБ + проводи підключення
- Готово до відправки
- Код: 4323
7 508 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний активний сабвуфер Kicx CASE 12BPА
Активний сабвуфер Kicx CASE 12BPA стане чудовим доповненням для вашої акустичної системи. Завдяки досить об'ємному корпусу автомобільний корпусний сабвуфер Кікс CASE 12BPA здатний грати досить низько, але не займає багато місця.
Характеристики
Загальні
- Тип: Сабвуфери корпусні активні
- Типорозмір: 12" (30см)
- Номінальна потужність (RMS): 300 Вт
- Максимальна потужність: 750 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 34 - 250 Гц
- Чутливість (SPL): 90 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Діаметр котушки: 2" (50 мм)
- Тип звукової котушки: Одинарна, високотемпературна
- Матеріал магніту: Феррит
- Матеріал дифузора: Целюлоза
- Матеріал підвісу: Гума
- Тип кошику: Штампована сталева
- Номінал запобіжників: 1 х 30А
- Оформлення корпусу: ФІ-труба
- Розміри (ДxШxВ), мм: 465 х 375 х 265
- Вага виробу, кг: 10 кг
Параметри Тіля-Смолла
- Резонансна частота (Fs): 34 Гц
Налаштування підсилювача
- Фільтр низьких частот (LPF): 50 – 250 Гц
- Регулювання фази (PHASE): 0 - 180
Додатково
- Вхід високого рівня (HI INPUT): Ні
- Роз'єм регулятора басу (REMOTE): Ні
- Виносний регулятор басу: Немає в комплекті
- Силові термінали: Під-клему (вилка)
- Акустичні термінали: Під-клему (вилка)
Комплектація
- Сабвуфер.
- Проведення для підключення.
- Елементи кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 750 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 34 Гц |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 265 мм |
| Фазоінвертор | Так |
- Ціна: 7 508 ₴/комплект








