Новинка

Світлодіодні лінзовані лампи декер Decker LED GL-02 5K HB4 (9006) 45Вт з обманкою на ближнє / дальнє світло
- Готово до відправки
- Код: 103-253
1 146 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампи з лінзою Decker LED GL-02 5K HB4 (9006)
- Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дозволяє отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотіньовою межою.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенній.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Встановлення лінзованої лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Світлотінева межа,
3. Стійкість до перепадів напруги,
4. Стійкість до вібрації,
5. Активна система охолодження: авіаційний алюміній та мідь + кулер,
6. Компактний розмір (можливість встановлювати фари з обмеженим внутрішнім простором)
7. Вбудований драйвер оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
8. Два режими роботи- ближнє/ дальнє світло
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип цоколя: HB4 (9006)
- Тип Led – 3570 CSP Chip
- Колірна температура: 5000K
- Світловий потік - 8000 LM
- Діаметр лінзи 0,71" (18мм)
- Потужність - 45W+- 10%
- Драйвер вбудований
- Напруга живлення: 9-32 В
Функціональні можливості
- Тип лінзи : LED лінза
- Тип цоколя : HB4 (9006)
- Призначення : Основне світло
- Потужність : 45 Вт
- Колір : 5000K
- Діаметр лінзи : 0.71" (18мм)
- Світловий потік, люмен : 6700
- Тип світлодіода : CSP (3570)
- Лінійка : DECKER GL-02
- Наявність CAN : Так
- Напруга живлення : 12-32В
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 32 В, 9 В, 12 В, 16 В, 24 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Цоколь | HB4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 146 ₴/комплект






