Новинка

Автомобільні світлодіодні лінзи AMS ULTIMATE U13 3.0 F/R 5500K 68/73W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: 63818
9 990 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AMS ULTIMATE U13 3.0 F/R Bi-Led
Коротко про AMS ULTIMATE U13 3.0 F/R Bi-Led:
- Світлодіодні лінзи головного світла 3" (70 мм.);
- Встановлення в лінзовану оптику (стандарт кріплення Hella3), а також у рефлекторну оптику (адаптери цоколів H4, H7, HB3, HB4);
- Світлова температура 5500K, комфортне біле світло;
- Потужність 68 Вт (ближнє світло), 73 Вт (дальнє світло);
- Система з 2 діодів та відбивачів;
- Вбудований драйвер живлення;
- Активна система охолодження (вентилятор + радіатор);
- Система інтелектуального термоконтролю;
- Номінальна напруга 12 В.
Bi-Led лінзи AMS Ultimate U13 F/R – це новинка 2025 року з різьбовим кріпленням, яка дійсно дає відмінний рельтат та повністю відпрацьовує свою вартість. Модулі дають високе та широке світло, що є ключовим фактором результату.
- На ближньому ви отримаєте потужність 68 Вт , а на далекому – 73 Вт . Це великі цифри, тому дуже багато світла буде як на ближньому, так і далекому.
- Відбивачі покриті якісним хромом із алюмінієвим напиленням. Він дає ідеальне заливання світла без жодних "паразитів". А також хром не вигоряє, так як це буває в галогенових або ксенонових лінзах, оскільки робоча температура світлодіодів значно менше.
- Нова система охолодження з двома кулерами та додатковим радіатором. Для забезпечення правильного охолодження є інтелектуальна система контролю. Це дуже добре впливає на довговічність світлодіодних чіпів та інших компонентів.
- За допомогою різьбового кріплення їх можна встановити у більшість рефлекторних фар.
- А завдяки рамці з кріпленням Hella 3, лінзи Bi-Led AMS U13 F/R можна встановити замість штатних модулів, що вигоріли, за допомогою перехідних рамок. В наявності рамки більш ніж 300 моделей авто.
Головні переваги моделі
- Винятково інтенсивний світловий пучок, за рахунок високої споживаної потужності та використання високоефективних світлодіодних елементів;
- Чудове фокусування, гранично чіткий світлотіньовий кордон, з цими лінзами фари Вашого авто не будуть зліпити зустрічних водіїв;
- Нейтральна колірна температура світла добре виявляє деталі та не втомлює зір;
- Відмінна система охолодження у поєднанні з інтелектуальним контролем температури не дозволяє приладу перегріватися та підвищує надійність його роботи;
- Довговічність, яку визначає використання найсучасніших комплектуючих, високоякісних матеріалів, вдала конструкція та багатоступінчастий контроль якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMS |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр лінзи | 70 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Лампи в комплекті | Діодні |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 73 Вт |
| Регулювальні мотори | Без моторів |
| Регулювання фар | Механічне |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Основні | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
- Ціна: 9 990 ₴






