
Корпусний пасивний сабвуфер автомобільний JL Audio CP110-W0v3 сабвуфери 10 дюйм
- Готово до відправки
- Код: 95945
15 190 ₴
Корпусний пасивний сабвуфер JL Audio CP110-W0v3
JL Audio побудувала корпус сабвуфера JL Audio CP110-W0v3 , щоб зробити бас, від якого тремтить автомобіль, за розумною ціною, без необхідності в тонні потужності. Корпус розроблений для відповідності 10-дюймовому сабвуферу, завантаженому в нього, тому ви знаєте, що отримаєте кожну унцію від цього корпусу.
Чудове поєднання
Сабвуферний динамік ДжіЕль Аудіо CP110-W0v3 містить один 10-дюймовий сабвуфер W0v3, який видає до 300 Вт RMS та встановлений у спеціально сконструйованому корпусі із щілинним фазоінвертором. Корпус можна розмістити так, щоб сабвуфер був спрямований вниз, або в типовому фронтальному або тильному виконанні, що забезпечить неймовірні баси незалежно від того, як ви його розмістите.
Корпус із цільного МДФ
Компанія JL Audio використовує сучасне автоматизоване деревообробне обладнання для виготовлення високоякісного корпусу із МДФ із міцним автомобільним килимовим покриттям, нікельованими натискними клемами та надійною внутрішньою проводкою.
Характеристики
Загальні
- Тип: Сабвуфери пасивні корпусні
- Типорозмір: 10" (25см)
- Номінальна потужність (RMS): 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 25-250 Гц
- Чутливість (SPL): 84 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Оформлення корпусу: ФІ-щілинний
Параметри Тіля-Смолла
- Резонансна частота (Fs): 32.09 Гц
- Еквівалентний об'єм (Vas): 31.01 л
- Механічна добротність (Qms): 10.752
- Повна добротність (Qts): 0.604
- Електрична добротність (Qes): 0.640
- Лінійний хід (Xmax): 11.4 мм
- Площа дифузора Sd: 121,92 см²
- Опір постійному струму (Re): 4.280 Ом
Розміри
- Розміри (ДxШxВ), мм: 441х394х350
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 27 Гц |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 84 дБ |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 441 мм |
| Фазоінвертор | Так |
- Ціна: 15 190 ₴




