
Сабвуферний динамік автомобільний JL Audio 10W3v3-2 сабвуфери / динаміки 10 дюйм / автоакустика
- Готово до відправки
- Код: 12929
16 210 ₴
Сабвуферний динамік JL Audio 10W3v3-2
Компанія JL Audio розробила свої сабвуфери W3v3 для забезпечення потужного, точного басу із підсилювачем середньої потужності. Їхні великі дослідження складання двигуна призвели до створення конструкції, яка забезпечує плавне, точне рух конуса на будь-якому рівні потужності. Ексклюзивні функції охолодження відводять тепло від внутрішньої структури двигуна сабвуфера для довготривалої міцності та зниження спотворень. Сабвуфер W3v3 добре працює у герметичному або фазоінверторному корпусі.
Всебічна продуктивність
Сабвуфер 10W3v3-2 оснащений 10-дюймовим поліпропіленовим дифузором з мінеральним наповнювачем та характерним металевим медальйоном JL Audio. Запатентована конструкція знижує навантаження на гумовий підвіс під час руху дифузора, що підвищує надійність та забезпечує стабільне відтворення басів. Знімне декоративне кільце, що налаштовується, допускає встановлення додаткових решіток JL Audio і може бути пофарбоване для поліпшення вашої установки.
Характеристики:
- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 10" (25 см)
- Номінальна потужність (RMS): 500 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 25–250 Гц
- Чутливість (SPL): 85.37 дБ
- Опір котушки: 2 Ом
- Матеріал магніту: Ферріт
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: Гума
- Резонансна частота (Fs): 32.97 Гц
- Еквівалентний об'єм (Vas): 32.17 л
- Механічна добротність (Qms): 7.027
- Повна добротність (Qts): 0.495
- Електрична добротність (Qes): 0.533
- Лінійний хід (Xmax): 14 мм
- Площа дифузора (Sd): 135.82 см²
- Опір постійному струму (Re): 1.70 Ом
- Зовнішній діаметр: 267 мм
- Діаметр установки: 230 мм
- Настановна глибина: 151 мм
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 85 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 32.97 |
| матеріал дифузора сабвуфера: | поліпропілен |
| матеріал корзини сабвуфера: | штампована сталь |
| монтажний діаметр: | 230 мм |
| тип сабвуфера: | динамік сабвуферний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 267 мм |
| Монтажна глибина | 151 мм |
- Ціна: 16 210 ₴






