
Сабвуферний динамік автомобільний JL Audio 6W3v3-4 сабвуфери / динаміки 16 см 17 см / автоакустика
- Готово до відправки
- Код: 12928
12 090 ₴
Сабвуферний динамік JL Audio 6W3v3-4
Компанія JL Audio розробила свої сабвуфери W3v3 для забезпечення потужного, точного басу із підсилювачем середньої потужності. Їхні великі дослідження складання двигуна призвели до створення конструкції, яка забезпечує плавне, точне рух конуса на будь-якому рівні потужності. Ексклюзивні функції охолодження відводять тепло від внутрішньої структури двигуна сабвуфера для довготривалої міцності та зниження спотворень. Сабвуфер W3v3 добре працює у герметичному або фазоінверторному корпусі.
Всебічна продуктивність
Сабвуфер 6W3v3-4 оснащений 6,5-дюймовим поліпропіленовим дифузором з мінеральним наповнювачем та характерним металевим медальйоном JL Audio. Запатентована конструкція знижує навантаження гумовим підвісом під час руху дифузора, що підвищує надійність і забезпечує рівномірний виведення басів. Знімне декоративне кільце, що налаштовується, допускає встановлення додаткових решіток JL Audio і може бути пофарбоване для поліпшення вашої установки.
Характеристики:
- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 6 - 7" (16 - 17 см)
- Номінальна потужність (RMS): 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 30–300 Гц
- Чутливість (SPL): 80.49 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Матеріал магніту: Ферріт
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: Гума
- Резонансна частота (Fs): 41.80 Гц
- Еквівалентний об'єм (Vas): 5.13 л
- Механічна добротність (Qms): 11.027
- Повна добротність (Qts): 0.508
- Електрична добротність (Qes): 0.533
- Лінійний хід (Xmax): 8.89 мм
- Площа дифузора (Sd): 44.09 см²
- Опір постійному струму (Re): 3.476 Ом
- Зовнішній діаметр: 174 мм
- Діаметр установки: 140 мм
- Установча глибина: 108 мм
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 300 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 80 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 41,8 |
| матеріал дифузора сабвуфера: | поліпропілен |
| матеріал корзини сабвуфера: | штампована сталь |
| монтажний діаметр: | 140 мм |
| тип сабвуфера: | динамік сабвуферний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 174 мм |
| Монтажна глибина | 108 мм |
- Ціна: 12 090 ₴




