
Сабвуферний динамік JL Audio 8W1v3-4
- Готово до відправки
- Код: 12128
8 390 ₴
W1v3 8-дюймовий сабвуфер (150 Вт, 4 Ом)
8W1v3 - видатний вибір, коли простір дуже обмежений, а потужність підсилювача помірна. Він має невелику глибину установки (3,86 дюйма/98 мм) та компактну конструкцію двигуна, що дозволяє йому зручно розміщуватися у багатьох просторах, де типовий 8-дюймовий драйвер не зможе. Не маючи вентиляційного отвору для полюса, задня частина конструкції двигуна може бути розміщена безпосередньо на межі корпусу. Чудова здатність до переміщення та лінійність дозволяють йому відтворювати суббас із шокуючим розширенням та якістю. Декілька фірмових технологій JL Audio підвищують його продуктивність та надійність.
Загальні характеристики- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 8" (20см)
- Номінальна потужність (RMS): 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Чутливість (SPL): 84.8 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
- Матеріал обмотки котушки: Мідь (Соррег)
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Поліпропілен
- Матеріал підвісу: Гума
- Тип кошика: Штампована сталева
- Резонансна частота (Fs): 35.40 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 19.26 л
- Механічна добротність (Qms): 5.791
- Повна добротність (Qts): 0.418
- Електрична добротність (Qes): 0.451
- Лінійний хід (Xmax): 8 мм
- Площа дифузора Sd: 211 см2
- Зовнішній діаметр, мм: 216
- Установчий діаметр, мм: 180
- Настановна глибина, мм: 98
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Країна виробник | США |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 84.8 дБ |
| Основні | |
| Fs (резонансна частота): | 33 Гц |
| Sd (площа дифузора): | 213.8 кв.см. |
| діаметр звукової котушки сабвуфера: | 51 мм |
| матеріал дифузора сабвуфера: | поліпропілен |
| матеріал звукової котушки: | мідь |
| матеріал корзини сабвуфера: | штампована сталь |
| матеріал підвісу сабвуфера: | вспінена резина |
| монтажний діаметр: | 184 мм |
| тип сабвуфера: | динамік сабвуферний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 210 мм |
| Монтажна глибина | 102.5 мм |
- Ціна: 8 390 ₴










