
Активний корпусний автомобільний сабвуфер 975Вт Kicx GT 311BPA саб кікс 30 см кабелі для підключення регулятор басу
- Готово до відправки
- Код: 4138
8 289 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний активний сабвуфер Kicx GT 311BPA
Активний автомобільний сабвуфер Kicx GT311BPA потужністю 975 Вт і розміром динаміка 12” (300 мм).
Технічні характеристики
Загальне
- Індикатори: включений (зелений)/кліп(помаранчевий)/захист (червоний)
- Захист: від перегріву/перевантаження/короткого замикання
- Автомобільний корпусний активний сабвуфер Кікс GT311BPA має входи високого рівня
- Фазоінвертор: так
- Дистанційний регулятор баса: так
- Комплект дротів для підключення: так
Технічна специфікація
- Розмір динаміка 12” (300 мм).
- Дифузор із целюлози з підвісом із бутилкаучуку
- Вага магніту: 1134 р
- Розмір звукової котушки(ASV): 2” (51 мм)
- Діапазон відтворюваних частот: 30-1500 Гц
- Імпеданс: 4 Ом
- Чутливість: 90 дБ/Вт/м
- Номінальна потужність підсилювача: 350 Вт
- Максимальна потужність: 975 Вт
- Підсилювач басу: 0-12 Дб
- Фільтр частот: 50-250 Гц
- Запобіжник: 20 А
- Розміри, (ДхВхШ), мм: 454X424X398
- Вага: 14,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 975 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 1500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 454 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Матеріал корпусу | Багатошарова фанера |
- Ціна: 8 289 ₴










