
Сабвуферний динамік автомобільний Kicx Gorilla Bass E10 пасивний сабвуфер кікс 25 см 2000Вт низькі / ультранизькі частоти
- Готово до відправки
- Код: 4416
5 642 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сабвуферний динамік Kicx Gorilla Bass E10
Автомобільний сабвуфер Kicx Gorilla Bass E10 відрізняється високою потужністю та відмінними робочими параметрами. Він здатний видавати низькі та ультранизькі частоти, роблячи звук насиченим та максимально повноцінним.
У комплекті йде лише один динамік.
Характеристики
- Тип сабвуфера: динамік
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10"
- Потужність RMS: 1000 Вт
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 75 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал кошика сабвуфера: алюміній
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
- Матеріал підвісу сабвуферу: поліуретан
- Зовнішній діаметр: 250 мм
- Монтажний діаметр: 282 мм
- Монтажна глибина: 148 мм
- Вага: 8.4 кг
- Fs (резонансна частота): 32 Гц
- VAS: 34.4 л
- Qts: 0.33
- Xmax: 18
- Qes: 0.37
- Qms: 3.16
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 87 дБ |
- Ціна: 5 642 ₴




