
Коаксіальна автоакустика трисмугова високочастотні динаміки Kicx XS 653 140Вт 6,5'' (165 мм) 70-20000Гц 92дБ
- Готово до відправки
- Код: 4418
1 397 ₴/пара
Коаксіальная автоакустика Kicx XS 653
Нова серія XS акустики від ТМ KICX — це використання перевірених технологічних рішень по доступній ціні.
- Акустика відрізняється яскравим та мелодійним, але, водночас, стриманим характером звучання.
- Сталева штампована корзина стійка до виникнення резонансу, а дифузор із целюлози з вологозахисним покриттям вирізняється легкістю і жорсткістю, забезпечуючи передачу звуку без спотворень.
- Серія XS чудово підійде для заміни штатної акустики у вашому авто або окремого встановлення. В комплект входять захисні сітки та всі необхідні комплектуючі для монтажу та підключення.
- Завдяки своїм характеристикам, динаміки серії XS зможуть чудово працювати як напряму від магнітоли вашого автомобіля, так і від підсилювача невеликої потужності, що зробить бас ще потужнішим.
Основні характеристики
|
Розмір дюйм (мм) |
6,5 (165) |
|
Кількість смуг |
3 |
|
Номінальна потужність, Вт |
70 |
|
Максимальна потужність, Вт |
140 |
|
Опір/Імпеданс, Ом |
4 |
|
Діапазон відтворюваних частот, Гц |
70–20 000 |
|
Чутливість, дБ/Вт/м |
92 |
Характеристики НЧ динаміка
|
Матеріал дифузора |
целюлоза (з вологозахисним покриттям) |
|
Матеріал підвісу |
бутилкаучук |
|
Матеріал звукової котушки |
мідь |
|
Матеріал магніту |
ферит |
|
Вага магніту, г |
283 |
|
Тип корзини |
сталева |
|
Діаметр звукової котушки, дюйм (мм) |
1 (25,5) ASV |
|
Монтажна глибина, мм |
59 |
Характеристики ВЧ динаміка
|
Матеріал дифузора |
майлар |
|
Матеріал магніту |
неодим + п’єзо |
|
Діаметр звукової котушки дюйм (мм) |
0,49 (12) + 0,78 (20) |
Комплектація
|
Динаміки, шт. |
2 |
|
Захисні сітки, шт. |
2 |
|
Комплект дротів, шт. |
2 |
|
Гвинти, шт. |
8 |
|
Гарантія, міс. |
12 |
|
Вага, г |
1900 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 397 ₴/пара









