
Рупорні твітери високочастотні динаміки Kicx DTC 36 VER.2 1” (25, 4 мм) 80Вт 2500-20 000 Гц 103дБ
- Готово до відправки
- Код: 4064
1 150 ₴/пара
Рупорні твітери Kicx DTC 36 VER.2
Kicx DTC 36 ver.2 – якісні рупорні динаміки ВЧ, які призначені для чіткого відтворення високочастотного діапазону. Твітери створюють ширше розсіювання звуку, тому найкращим місцем для їх встановлення буде передня стійка автомобіля. При цьому кут та висота монтажу високочастотних динаміків налаштовуються залежно від типу салону авто, з орієнтування на слухачів. У цьому випадку буде досягнуто максимально ефективного результату установки.
ВЧ-динаміки мають зручний 4-дюймовий типорозмір. Вони оснащені якісними титановими дифузорами, які відтворюють чіткий та гучний високочастотний звук. Дані дифузори відрізняються деталізацією високих нот, що відтворюються, завдяки особливим фізичним властивостям титану. Магнітна система твітерів складається з феритового магніту та звукової котушки, що забезпечують надійну роботу динаміків.
Оснащення та властивості:
- Типорозмір ВЧ-динаміків: 4"
- Діапазон відтворюваних частот: 2500-20000Гц;
- Номінальна потужність: 40 Вт;
- Ретельне опрацювання всіх елементів.
Переваги вибору:
- Якісний дифузор, виготовлений з титану;
- Висока чутливість динаміків;
- Чисте відтворення звуку у ВЧ-діапазоні;
- Зручний монтаж та підключення.
Автомобільна акустика Kicx DTC 36 ver.2 характеризується чистим та якісним відтворенням високих частот. Твітери виконані з надійних висококласних матеріалів, що гарантує яскраве звучання музики. Вони відрізняються ретельним опрацюванням деталей системи, а також фірмовим налаштуванням. Дані ВЧ-динаміки мають строгий класичний дизайн зі стильним оформленням кольорової гами, завдяки чому вони чудово впишуться в салон будь-якого автомобіля.
Технічні характеристики
| Модель | DTC 36 ver.2 |
| Діапазон частот, Гц | 2500-20000 |
| Розмір котушки | 25,4 мм |
| Матеріал магніту | Феритовий |
| Потужність RMS, Вт | 40 |
| Потужність MAX, Вт | 80 |
| Опір котушки, Ом | 4 |
| Чутливість, дБ | 103 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 2500 Гц |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 103 дБ |
- Ціна: 1 150 ₴/пара





