
Активний сабвуфер JBL BASS PRO NANO під сидіння 6x8" (15,2x20,3 см)
- Готово до відправки
13 499 ₴
-
ний бас і мінімум місця - Image" src="https://ru.jbl.com/dw/image/v2/BFND_PRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog_Harman/default/dwaf0eaed3/pdp/JBLBassProNano_904x560_LS1.png?sw=904&sh=560">
Потужний бас і мінімум займаного місця
JBL BassPro NANO надає звучанню насиченості та басової ґрунтовності, займаючи при цьому мінімум місця. Вбудований підсилювач потужністю 100 Вт RMS ідеально контролює динамік сабвуферний, дозволяючи точно передавати структуру нижніх частот.
Ретельно пророблена схемотехніка для надійної та ефективної роботи
Сабвуфер BassPro Nano містить фільтр-сабсонік та систему контролю рівня сигналу, що забезпечують відсутність перевантажень та спотворень навіть на граничних режимах роботи.
Функції
Литий алюмінієвий корпус
Ціліснолитий алюмінієвий корпус не тільки компактний, але й надзвичайно міцний. Він не схильний до вібрацій і не створює паразитних призвуків, завдяки чому невеликий за габаритами сабвуфер відтворює бас гранично чітко і точно.
Пульт для керування рівнем басу
Пульт для керування рівнем басу в комплекті постачання дає можливість налаштовувати звучання сабвуфера прямо з місця водія.
Технічні характеристики та завантажені файли
Item# SUBBPNANO
ОписПотужний бас і мінімум займаного місця
JBL BassPro NANO надає звучанню насиченості та басової ґрунтовності, займаючи при цьому мінімум місця. Це найкомпактніший автомобільний активний сабвуфер JBL, який можна встановити навіть приховано. Його міцний литий алюмінієвий корпус з матовою текстурою поверхні не просто чудово виглядає, а й надзвичайно міцний. Вбудований підсилювач потужністю 100 Вт RMS ідеально контролює динамік сабвуферний, дозволяючи максимально точно передавати структуру нижніх частот. Ви отримуєте повноцінний бас, гідний JBL, не навантажуючи при цьому систему електроживлення автомобіля.
ХарактеристикиЗагальне
Динамік розміром 152 x 203 мм (6 x 8 дюймів) Потужність підсилювача 100 Вт (RMS), 200 Вт (макс.) Частотний діапазон 30 Гц - 150 Гц Запобіжник 15 A Максимальне споживання струму 13 A Споживання струму у стані спокою < 600 мА Вхідна чутливість 0,1 – 4,0 для лінійних входів; 0,25 – 20 В для входів високого рівня Діапазон налаштування фільтра нижніх частот 50 Гц – 150 Гц Крутизна фільтра нижніх частот 12 дБ/октава Система Bass Boost від 0 дБ до +12 дБ (на центральній частоті 50 Гц) Габарити (Д x Ш x В) 260 x 195 x 74,6 мм (10-1/4 x 7-11/16 x 2-15/16 дюйма) Вага 3,53 кг (7,78 фунта) Вміст коробки 1 активний сабвуфер 4 гвинти 4 металеві пластини 1 джгут проводів 1 пульт керування рівнем басу (з кабелем) 1 запобіжник на 15 А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 150 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Форма | Кругла |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 260 мм |
| Фазоінвертор | Так |
- Ціна: 13 499 ₴








