
Автомобільні лед лампи DriveX UL-01S H4/H19 5500K 65W CAN 15000Lm (комплект)
- Готово до відправки
- Код: DR-00003320
3 200 ₴
DriveX LED лампи серії UL-01S – це продукт з високою потужністю та рядом переваг. Ось докладні характеристики та переваги цих ламп:
Переваги:
- Універсальність - сумісна з усіма типами фар - як рефлекторними, так і лінзованими.
- Надвисока потужність:
- Чітка Світлотенєва Кордон:
Завдяки вирізу у світлодіодів лампи забезпечують чітку світлотіньову межу (СТМ), що покращує видимість на дорозі та знижує ризик зліплення інших водіїв.
- Висока яскравість:
Світловий потік цих ламп становить реальний – 6500 Лм та маркетинговий – 15 000 Лм, що у 6,5 рази яскравіше за галогенову лампу. Це забезпечує яскраве та видиме освітлення дороги.
- Температура Кольори:
Температура кольору складає 5500K, що відповідає холодному білому світлу.
- Активне охолодження:
Лампи оснащені активною системою охолодження з радіатором і вентилятором, що забезпечує стабільну температуру і збільшує надійність.
- Зовнішній драйвер:
Ці лампи мають зовнішній драйвер, що забезпечує зменшення температури та більшу надійність самої лампи.
- Підтримка CAN-BUS:
Лампи мають підтримку CAN, що може бути корисним для автомобілів з такими системами.
Характеристики:
• Світловий потік:
Реальний – 6500 Лм
Маркетинговий – 15 000 Лм
у 6,5 рази яскравіший за галогенову лампу
• Передача кольорів: 5500K
• Тип LED елемента: Customized CSP (спеціалізований для роботи в лінзованій оптиці)
• Тип охолодження: активний - Cold Master (радіатор із вентилятором)
• Збільшена надійність за рахунок охолодження
• Тип драйвера: зовнішній
• Потужність: 65 Вт
• Наявність CAN: Так
• Напруга: 9-16 В
Гарантія: 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Напруга живлення | 12 В, 9 В, 16 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Світловий потік | 15000 лм |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Передні протитуманні ліхтарі |
| Цоколь | H4 |
- Ціна: 3 200 ₴





