
BI LED лінзи 24V 3.0 Aled XLP-R 5700K Н4, Н7, Н11 70W 6000K
- Готово до відправки
- Код: 36784
7 500 ₴
Коротко про Bi-Led Aled XLP-R 60W 5700K:
- Діаметр лінзи: 3"
- Температура світіння: 5700К
- Світло: ближній + дальній
- Потужність: 60 Вт дальнє світло 70W
- Живлення: 24 В
Світлодіодні лінзи XLP-R призначені спеціально для використання на вантажних машинах та оптимізовані для їзди трасами. Їх конструкція розроблена з урахуванням особливостей далекобійних перевезень, забезпечуючи ідеальне освітлення дороги та забезпечуючи безпеку та комфорт під час тривалих поїздок.
Оптимальна потужність та яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Чи не сліплять зустрічний транспорт. Легка вага лінзи зі стабільною структурою, ідеальний світлотіньовий кордон з чітким фокусом, відмінний ефект «правильної узбіччя», відповідає стандарту ECER112, безпечний водонепроникний штекер, стабільна робота без перешкод. Діапазон DC24V.
Лінзи повністю виконана в алюмінієвому корпусі, температура свічення 5700K (біле світло). Установка під цоколь Н4 та Н7.
Технічні характеристики:
- Діаметр лінзи 3.0 дюйми
- Canbus Ні
- Робоча напруга 24 Вольта
- Потужність 60W дальнє світло 70W
- Світлова температура 5700 Кельвінів
- Робоча температура -40 °C - +85 °C
- Чіп (Діод) TNX 3570
- Матеріал корпусу Алюміній/Медь
- Термін служби > 50 000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aled Lighting |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Напруга живлення | 24 В, 36 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 3 |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
- Ціна: 7 500 ₴



