
BI LED лінзи Aled XLP-J (2.5) Н4, Н7, Н11 F1 40W 6000K
- Готово до відправки
- Код: 29495
4 999 ₴
Світлодіодні Bi-Led лінзи головного світла, цей продукт застосовується для заміни оригінальних bi-лінз, встановлення в рефлекторний блок фари, заміна ксенонового та галогенного світла.
Оптимальна потужність і яскраве біле світло забезпечать максимальну видимість як на сухому, так і на мокрому покритті. Чи не сліплять зустрічний транспорт. Легка вага лінзи зі стабільною структурою, ідеальний світлотіньовий кордон з чітким фокусом, відмінний ефект «правильної узбіччя», відповідає стандарту ECER112, безпечний водонепроникний штекер, стабільна робота без перешкод. Діапазон DC12V.
Лінзи повністю виконані в алюмінієвому корпусі, температура світіння 6000K (біле світло). Установка під цоколь Н4 та Н7.
Технічні характеристики:
LED Chip: TNX
Color Temperature: 6000K
Input Power: Low: 40W/ Hi: 40W
Input Voltage: DC12V
Operating temperature: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Світлодіоди (чіпи) та драйвера, що застосовуються в цій серії лінз, перевірені часом TNX від провідного виробника напівпровідникових діодів.
Завдяки застосуванню нових, потужних кулерів роторно-магнітного типу, лінзи мають стабільне охолодження без втрати потужності за будь-яких температур. Оптимальне розташування кулерів охолодження дозволяє встановлювати лінзи в досить обмеженому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aled Lighting |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 64 мм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Потужність | 40 Вт |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 2.5 |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 4 999 ₴






