
BI LED лінзи Qline AES Supreme F1 Н4, Н7, Н11 F1 75W 6000K
- Готово до відправки
- Код: 35576
6 999 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінзи світлодіодні Bi-LED QLine AES Supreme F1 Blue 3 (2шт)
Характеристики
- Діаметр лінзи: 3,0".
- Для встановлення замість ламп із цоколем Н4, Н7, Н11(Н8, Н9), НВ3/НВ4.
- Потужність: 58W (ближній) / 75W (далекий)
- Подвійний світлодіодний модуль + подвійний відбивач
- Виносний контролер
- Світло: ближнє + дальнє
- Напруга: 9V-16V DC
- Матеріал: Алюміній/Пластик
- Світловий потік (ближній/далекий): 3000/4000 х 2 Lumen
- Колірна температура: 6000К
- Термін служби діода: > 50 000 годин
- Робоча темпратура: -40C-+85C
- Охолодження: кулер на шарикопідшипниках
- Вага: 450 гр
- Розмір: 154*105*77 мм±1 мм.
- Посадкова глибина: 70 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QLine |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Потужність | 75 Вт |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувацькі характеристики | |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 6 999 ₴





