
Автомобільні лазерні лінзи SANVI S45 Premium 2.5" 47W 5100K (комплект)
- Готово до відправки
- Код: SANVI S45
6 300 ₴
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерні Bi-LED 2.5" SANVI S45 Premium
Топові світлодіодні бі-лінзи Bi-LED Lens 5100К - світлодіодний модуль з ближнім/далеким світлом, колірна температура 5100К, під установку у звичайний відбивач фар без різання.
Ціна за комплект із 2 модулів.
Світлодіодні бі-лінзи SANVI S-45:
- Чітка світлова межа ближнього світла.
- Яскраве біле світло 5100К забезпечує чудову видимість в будь-яких погодних умовах.
- Потужність одного модуля: ближнє світло - 37W / дальнє світло - 47W
- Чіп SANVI
- Розмір 2,5 дюйми
Тип кріплення:
- бічне (стандарт Hella 3R)
- заднє (шайбою за цоколь)
Переваги:
- невелика вага;
- малі габаритні розміри;
- зручність монтажу;
- не потребує використання блоків управління (баластів);
- висока надійність (немає необхідності періодичної заміни світловипромінюючого елемента);
- білий спектр свічення (5000-5500k);
- сучасний та передовий пристрій;
- ближнє і дальнє світлодіодне світло в одному модулі;
- висока яскравість світла (за деякими оцінками в 2 рази яскравіше звичайних ксенонових модулів та ще набагато яскравіше галогенового світла);
- рівномірна зона освітлення;
- низьке енергоспоживання (економія заряду АКБ та витрати палива).
У комплекті проставочні шайби під штатний цоколь ламп: Н4, Н7, Н11(Н8, Н9), НВ3/НВ4.
Інформація для масок
- Тип кріплення: гвинт
- Розмір: 2.5 дюйми
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanvi |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Універсально |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 63.5 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Лампи в комплекті | Діодні |
| Максимальна колірна температура | 5100 К |
| Потужність | 47 Вт |
| Регулювання фар | Механічне |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметри лінзи | 2.5 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
- Ціна: 6 300 ₴




