
Автомобільні лазерні лінзи SANVI A6L 3.0ʼʼ 5500K 81W (комплект)
- Готово до відправки
- Код: SANVI A6L
9 240 ₴
<strong>Лазерні Bi-LED лінзи SANVI A6L
У серці лінз встановлений 9ти ядерний LED чіп, доповнений лазером.
За класикою лінзи мають два чіпи і два відбивачі, але технічним нововведенням стало те, що додатковий чіп можна при установці підключити тільки до ближнього світла або далекого, або до ближнього і далекого. Для чого це потрібно? Це пов'язано з тим, що більшість моделей з двома чіпами і двома відбивачами мають легку аберацію в центральній зоні світлотіньової межі, яка помітна на близьких об'єктах (стіні, що попереду стоїть автомобіля тощо). Ця особливість є нормою для двочіпових модулів та наслідком роботи другого чіпа, що відповідає за посилення світла в центральній робочій зоні під час роботи в режимі ближнього світла. При розподілі світла по дорожньому полотну світло розподіляється у межах норми та з посиленням у центрі.
Якщо за власними уподобаннями Вам ближчі моделі з різким світлотіньовим кордоном, у моделі SANVI A6L передбачена можливість використовувати додатковий чіп тільки в режимі посилення далекого світла, або зовсім його відключити.
Особливістю лінз SANVI A6L є наявність лазера
Лазерна трубка світить у рефлектор синім кольором, де промінь переломлюється. На виході виходить потужне та яскраве біле світло. При включенні ближнього світла світловий потік лазера відсікається електромагнітною шторкою. Внаслідок цього в центрі світлотіньової межі залишається його невелика частина, завдяки чому збільшується дальність освітлення. Щоб уникнути засліплення зустрічного потоку, після встановлення лазерних лінз необхідно відрегулювати фари на комп'ютерному стенді.
В цілому Bi-Led A6L має надійний корпус, продуману систему охолодження, потужний світловий промінь з рівномірною заливкою, властивою всім світлодіодним лінзам преміум сегмента.
Технічні характеристики
Температура – 5500 К
Потужність основного чіпа та лазера в режимі ближнього світла – 47,5 Вт
Потужність основного та додаткового чіпа з лазером у режимі ближнього світла – 56 Вт
Потужність основного чіпа та лазера в режимі далекого світла – 57,1 Вт
Потужність основного та додаткового чіпа з лазером у режимі далекого світла – 81,2 Вт
Стандарт кріплення – HELLA 3/5
Гарантія – 12 міс
Інтернет-магазин AutoDrive є офіційним представником SANVI в Україні.
Підключення:
- Червоний провід - плюс, чорний провід - мінус (ближнє світло);
- Білий провід - плюс, синій провід - мінус (дальнє світло - шторка);
- Жовтий провід - плюс (лазерний модуль).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanvi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 76.2 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Потужність | 81.2 Вт |
| Тип запчастини | Аналог |
| Основні атрибути | |
| Лампи в комплекті | Діодні |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Регулювання фар | Механічна |
| Стекло | Мінеральна |
| Тип оптики | Світлодіодні лінзи |
| Встановлення | Універсально |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 240 ₴






