
Автомобільні LED лампи Decker LED PL-01 5000K H15
- Готово до відправки
- Код: 000489
2 490 ₴/комплект
+380 (93) 190-10-33
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Decker LED PL-01 5000K H15
- Світлодіодні лампи головного світла DECKER
- Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
- Завдяки більшій світловіддачі та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною галогенною заміною.
- Найновіші технології виробництва світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
- Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
- Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
- Встановлення лампи дуже проста і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПИ
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Хороша концентрація світла;
2. Стійкість до перепадів напруги;
3. Стійкість до вібрації ;
4. Два режими роботи - Ходові вогні або дальнє світло;
5. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера,
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- тип цоколя: H15
- Світловий потік: 10000 Lm;
- Колірна температура: 5000K;
- Потужність - 45W±10%
- Тип LED елемента – CREE
- Напруга живлення: 9-32 В
- Посадкова глибина 36 мм;
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари, Дальнє світло |
| Цоколь | H15 |
- Ціна: 2 490 ₴/комплект



